Türkiye’de İlk Kurulumu Tamamlandı!

Matset A.Ş. HP PageWide T240 Dijital Web Baskı Sistemlerinin Türkiye’de İlk Kurulumunu Tamamladı

 

Matset A.Ş., Türkiye’de bir ilk olan HP PageWide T240 Dijital Web Baskı Sistemini Ankara’da faaliyet gösteren Özbaran Ofset Matbaacılık. San. ve Tic LTD.ŞTİ şirketine başarılı bir şekilde kurduğunu duyurmaktan mutluluk duyar.

Bu kurulum ile HP PageWide T Serisi Web Dijital Baskı Sisteminin küresel büyümesini daha da ileriye taşımasına ve sektörümüzün dijital dönüşümüne liderlik eden Matset A.Ş.’nin dijital web baskı sistemlerinin de sektörümüze katkılarının büyüyerek devam etmesi sağlanmıştır.

Matset Genel Müdürü Doğu PABUÇÇUOĞLU: ‘Benzersiz uygulama seçenekleri sunan HP PageWide T Serisi Dijital Web Baskı Makineleri ile üreticilerin müşterilerine sunduğu hizmetleri artırmaya yönelik büyük bir adım atmış olduk. Kullanıcı dostu, tüm iş akışlarına kolaylıkla uyum sağlayan olağanüstü baskı kalitesine sahip ilk makinemizin kuruluşunu başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Dijitalleşen Dünya’da ülkemizin de bu trendlere sahip olmasına öncülük etmeye devam edeceğiz.’

HP PageWide T Serisi Dijital Web Baskı Sistemleri;en güncel baskı teknolojileriyle donatılmış çok yönlü web baskı makineleridir. HP’nin yüksek çözünürlüklü nozzle tasarımı (HDNA) dijital baskı kalitesinde çığır açan bir yeniliğe sahiptir. 35 yıllık inkjet tecrübesi, 14 yıllık kanıtlanmış sürdürülebilir üretim kapasitesi ile HP PageWide T Serisi Dijital Web Baskı Sistemleri bu kurulum ile ülkemizde de yeni bir çığır açacaktır. Özel pazar taleplerinin karşılayarak üreticilerin işlerini büyütmesinde bir çok kurulum ile Dünya’da önemli bir rol oynayan bu sistemlerin ilkinin kurulumunu mutluluk ve büyük bir gururla karşılıyoruz.