Matset A.Ş., Kornit Digital ile tekstil sektörü için dijital baskı sistemlerinde distribütörlük anlaşması imzaladı.

Türkiye baskı sektörünün lider firması Matset A.Ş., Kornit Digital tekstil baskı sistemlerinin Türkiye satışı ve servisi konusunda mümesillik anlaşması imzaladığını duyurmaktan mutluluk duyar.

Bu anlaşma, Kornit Digital tekstil baskı sistemlerinin küresel büyümesini daha da ileriye taşınmasına ve Matset A.Ş.’nin makine portföyünün zenginleşmesine katkı sağlayacaktır.

Matset Genel Müdürü Doğu PABUÇÇUOĞLU: “Kornit Digital baskı sistemleri ile birlikte ürün temsilciliklerimize önemli bir ilave yapmış olduk. Bu ilave Matset’in bilinen ve kabul görmüş temsilciliklerinin yanı sıra, güvenilir ve yaratıcı çözümleriyle birlikte tekstil sektörü yatırımlarının da ilk bölümünü oluşturmaktadır.”

Kornit Dijital hakkında:

Kornit Digital baskı sistemleri; en güncel baskı teknolojileriyle donatılmış çok yönlü, tekstil sektörü için özel geliştirilmiş, iş akışı karmaşıklıklarını azaltan ve tekstil baskısını çok büyük derecede kolaylaştıran ve çeşitlendiren çözümleri ile dünya genelinde 100’den fazla ülkede, 1400’ den fazla müşteriye kurulumu yapılan birinci sınıf baskı sistemleridir. Kornit Digital yüksek kaliteli yapısı sayesinde tekstil baskı teknolojisinde en üst seviyede sonuçlar üreten ve dijital tekstil baskı makinelerinden beklenileni tam anlamıyla sağlayan yeni çözüm ortağımızdır. Baskı sektöründe yıllardır elde ettiğimiz dijital baskı sistemleri tecrübemizi, Kornit Digital ile tekstil sektöründe de kullanacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Matset A.Ş. hakkında:

45 yıldır Türk Basım Endüstrisi’ne makine ve malzeme tedariği konusunda hizmet veren Matset A.Ş., değişen pazar dinamiklerini yakından takip etmekte ve özellikle son yıllarda konvansiyonel sistemler ile beraber dijital çözümlere yönelmektedir. Baskı dünyasının alanında en büyük ve öncü firmaları ile distribütörlük anlaşmaları yaparak bu büyük firmaların Türkiye pazarına satışını ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Matset, Türkiye baskı sektörüne 1974 yılından beri hizmet vermektedir. Merkez binası İstanbul’ da olan Matset’ in, İzmir ve Ankara’da birer tane satış ofisinin yanı sıra Çorlu’da fabrikası bulunmaktadır. Matset’ in kardeş firması olan Mattur, Bodrum’da bulunan oteli ile turizm sektörüne hizmet vermektedir. Matset, Türkiye’nin her yerindeki müşterilerine temsilciliğini yaptığı dünya devi firmaların ürünlerini sürekli olarak, yeni teknoloji ve kaliteli ürün tedariği sağlamaktadır. Matset vizyon ve misyonunu çerçevesinde hedeflerini yerine getirerek büyüyüp gelişmektedir.

Daha fazla bilgi için:

www.matset.com.tr

www.kornit.com