FESPA 12-15 Ekim 2021!

FESPA Global Print Expo Yeni tarihi 

12-15 Ekim 2021

FESPA, 2021 Global Print Expo'yu ve aynı yerde bulunan European Sign Expo'yu Mart'tan Ekim 2021'e.Fuar Amsterdam, Hollanda'daki RAI fuar merkezinde.

 RAI takvimindeki tüm uluslararası sergilerin 1. Çeyrek dışına taşındığını ve 2. Çeyrek veya sonrasına yeniden planlandığını kararlaşırdı. COVID ile ilgili seyahat kısıtlamaları ve Hollanda'daki ziyaretçi karantina düzenlemelerine ilişkin süregelen belirsizliği ve bunların 2021'in başlarına kadar katılımcıları ve ziyaretçileri etkilemeye devam etme riskini yansıtıyor.

FESPA etkinlikleri şimdi 12-15 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında RAI'nin aynı salonlarında gerçekleşecek ve FESPA'nın mevcut kat planını daha sonraki bir tarihe geçirmesine olanak sağlayacak. Ekim ayına erteleme, katılımcı personelinin ve ziyaretçilerin Mart 2021'in başlarında Amsterdam'a özgürce seyahat edememe riskinin açık mantığını anlayan katılımcı tabanından güçlü bir destek aldı.

FESPA CEO'su Neil Felton şöyle açıklıyor: “Etkinliği yedi ay erteleme kararı, iş dünyasını iyileştirmenin lokomotifi olarak canlı bir FESPA fuarı için katılımcılarımızın coşkusunu bozmuyor. COVID güvenli bir olay gerçekleştirme konusundaki endişeleri de yansıtmaz. RAI ile sıkı sağlık ve güvenlik protokolleri yürürlüktedir ve katılımcılarımızı ve ziyaretçilerimizi profesyonel becerilerimizin en iyi şekilde koruyacağımızdan eminiz. "

Neil Felton şöyle devam ediyor: “Ancak, Hollanda'ya sınır ötesi seyahatle ilgili durum bu noktada belirsiz. Katılımcılarımız şu anda etkinliklerimizde yer almak için ayrıntılı lojistik planlar yapmak ve daha fazla maliyet taahhüt etmek zorunda kaldığından, doğru adımın Ekim 2021 acil durum tarihlerimize geçmek olduğuna inanıyoruz, bu da bizim ve katılımcılarımızın daha büyük planlar yapabilmelerini sağlıyor.   

Global Print Expo ve European Sign Expo katılımcılarının çoğu, sözleşmelerini alternatif tarihlere aktaracak ve şirket politikaları Mart 2021'de katılmalarını engelleyen birkaç tedarikçi, Sonbahar etkinliğine katılmaya istekli olacaklarını belirttiler.