Edale ve Matset iş birliği…

Matset A.Ş., İngiliz Edale UK Limited ile fleksografik, hibrit baskı ve sonlandırma makinelerinin distribütörlüğü için anlaşması imzaladı.

Türkiye Baskı sektörünün lider firması Matset A.Ş., Edale UK Limited ile fleksografik, hibrit baskı ve sonlandırma makinelerinin Türkiye’de satışı konusunda mümessilik anlaşması imzaladıklarını duyurmaktan mutluluk duyar.

 

Edale yüksek teknoloji, dar-orta genişlikte web flexografik ve dijital baskı makineleri ve dönüştürücü ekipmanların önde gelen tedarikçisidir. Edale, çok sayıda endüstri ve son kullanıcı için ambalaj üretim tedariğinde uzmandır. Makineler, sağlık, yiyecek ve içecek, şarap ve alkollü içkiler, ilaç ve tıbbi, ev eşyaları, endüstriyel etiket, güvenlik, telefon kartları, piyango kartları ve daha fazlası gibi sektörler için en kaliteli etiket ve ambalaj çözümleri üretmektedir.

Hibrit baskı artık sektördeki en gelişmiş baskı yöntemlerinden biridir. Edale, sektördeki en otomatik makinelerden birini üretmek için, yüksek oranda otomatik fleksografik baskı ile dijital inkjet baskıyı birleştirerek dünya pazarına sunmaktadır. Bu işlem, fleksografik istasyonlarla bir araya getirildiğinde, kullanıcının hemen hemen her türlü malzeme üzerinde geniş bir renk gamı gerektiren çok sayıda karmaşık projeyi basmasına olanak tanıyan dijital baskıyı sağlamak için bir UV Inkjet sistemi kullanmaktadır. Hibrid baskı, kısa-orta baskı işlerini karlı hale getirerek, daha az malzeme gerektirir, daha az mürekkep / vernik / laminasyon ile verimliliği etiket ve ambalaj üreticilerine sunmaktadır.